Zespół Szkół w Ozimku
Strona Główna · Kontakt · Galeria · Plan lekcji - od 6 listopada · grupy jezykowe · Zastępstwa · Galeria Foto na Google+ · Plan LO dla Dorosłych · Oferta edukacyjna 2017/2018 · Druki podań-wniosków · Terminy rekrutacji 2017 · facebook zespołu · Dziennik elektroniczny-logowanie UONET+22/11/2017 06:06
E-sport

Nawigacja
Strona Główna
Kontakt
Historia szkoły
Galeria
grupy jezykowe
Dokumenty szkolne
eDziennik UonetPlus
Szkolny Pedagog/Psycholog
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Matura 2016
Technikum
Szkoła Branżowa I-stopnia (dawniej ZSZ)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Polsko-Niemiecka Wspólpraca Młodzieży
Wolontariat
Biblioteka
Koszykówka
Podręczniki 2017/2018
Kalendarium 2017/2018
70-lecie Zespołu Szkół w Ozimku
Ubezpieczenie NNW

Dziennik elektroniczny-logowanie

Galeria Foto na Google+

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 393
Nieaktywowany Użytkownik: 52
Najnowszy Użytkownik: dchmura2003
Najwiecej userow: 9
Było: 17 November 2006 11:52
Promocja zdrowia

Promocja zdrowia

ZS w Ozimku is happy:)

Biuletyn Informacji Publicznej

Ostatnie Artykuły
Wizyta w Instytucie ...
Byłyśmy w Brukseli!!!
I Międzynarodowy Kon...
Materiały do nauki p...
3 lata Akcji "ZOPOWY"
Świat Przyjaciół
Projet Świat Przyjaciół- Ozimek 2005- prezentacja
WYMIANA MŁODZIEŻY

Polska Akcja Humanitarna
Nakarm głodne dziecko, wejdź na stronę

Szkolny wolontariat
ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM !
Chcesz:
pomóc potrzebującym ?
wykorzystać własne umiejętności i doświadczenie ?
zaangażować się w ważne sprawy społeczne ?
zdobyć doświadczenie w nowych dziedzinach ?

Statystyki strony
Zespół Szkół w Ozimku
WITAMY:
nobbeaunc
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 445

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 8
Użytkownicy: 435

Użytkownicy Online:

Tomek C 1 dzień
rafalosada121 2 tygodni
sylwik28 tygodni
agnes130 tygodni
kamilo38 tygodni

Gości Online: 2

Twoje IP to: 54.196.2.131

Kategorie Forum 25
Wątki na Forum 32
Posty na Forum 548
Komentarzy 122
Newsy 836
Artykuły 14
Galerie 124
Zdjęcia w Albumach 2719
Ściągniętych plików 2
Kategorie Downloads 9
Ciekawe Strony 69
Postów w Shoutbox 1
My Słowianie

LOVEZSO
News
Wielki sukces młodych fotografów z zespołu
niepale „Sam nie palę i innym odradzam” pod takim hasłem odbyła się tegoroczna, X już edycja Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego dla gimnazjalistów zorganizowanego przez opolski Sanepid. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia oraz dzielenie się młodzieży wiedzą na temat szkodliwości palenia tytoniu.
W konkursie wystartowało ponad pięćdziesiąt szkół, z których nadesłano sto sześć prac w kategoriach zdjęcie artystyczne i fotoreportaż. Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Jasmin Koc, Maja Stonoga, Laura Wieszołek, Michela Wochlik, Zuzanna Jendrzej, Wanessa Klimek i Zuzanna Plewa wywalczyła trzecie miejsce (Zuzanna Jendrzej) i dwa wyróżnienia (Wanessa Klimek, Zuzanna Plewa). Na sześć przyznanych nagród połowa należała do naszych gimnazjalistek. Gratulujemy !
Na zdjęciu laureaci tegorocznego konkursu w towarzystwie opolskiego wicekuratora oświaty p. Artura Zapały i szefowej opolskiego Sanepidu p. Anny Matejuk. GRATULACJE. W galerii zdjęcia z uroczystego finału oraz nagrodzone prace.
Galeria Foto - konkurs fotograficzny


Tomek C dnia 19/11/2017 · 0 Komentarzy · 37 Czytań · Drukuj
Spotkanie z Rektorem, naszym absolwentem
rektorNietypowy przebieg przybrało Święto Niepodległości w Zespole Szkół w Ozimku. Młodzież złożyła kwiaty pod pomnikiem na Placu Wolności, a następnie udała się na spotkanie ze swym starszym kolegą, absolwentem szkoły – dziś rektorem Politechniki Częstochowskiej, prof. dr. hab. inż. Norbertem Sczygiolem.
Prof. Szczygiol urodził się 23 lipca 1955 r. w Dobrodzieniu. Szkołę podstawową ukończył w 1970 r. w Pludrach, koło Dobrodzienia. W latach 1970–75 chodził do Technikum Mechaniczno-Odlewniczego, specjalność: odlewnictwo, w Ozimku. W roku 1975 rozpoczął studia na Wydziale Metalurgicznym Politechniki Częstochowskiej, które ukończył w 1980 r. jako mgr inż. hutnik, specjalność: odlewnictwo.
Od roku jest rektorem Politechniki Częstochowskiej.
Profesorowi towarzyszył prof. Stanisław Pilarczyk. Na spotkanie z naukowcem przyszli nie tylko obecni uczniowie Zespołu Szkół, lecz pojawili się także koledzy szkolni Sczygiola.
W spotkaniu, oprócz władz szkolnych, uczestniczyli także wicestarosta, Leonarda Płoszaj i burmistrz Ozimka, Jan Labus. Wszyscy mają nadzieje na nawiązanie bliskiej współpracy częstochowskiej uczelni z Ozimkiem i Zespołem Szkół. Charakter szkoły sprawia, że taka współpraca byłaby ze wszech miar pożądana. 27 października br. informatycy z Zespołu Szkół w Ozimku odwiedzili Politechnikę Opolską i uczestniczyli w zajęciach pod nazwą „Przyszły Inżynier na Politechnice Opolskiej” w ramach projektu „Odkrywcy Sekretów Nauki AO – wzrost kompetencji uczniów i nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na obszarze Aglomeracji Opolskiej”. Nie ma powodu, by podobne spotkania nie miały się odbywać w Częstochowie.
Profesor przywiózł upominki, a uczniowie nie pozostali mu dłużni.
Sporą niespodziankę sprawił rektorowi dyrektor szkoły, Dariusz Bigas. Udostępnił mu dzienniki jego klasy. Profesor miał, jak się okazuje, świetne stopnie nie tylko z przedmiotów ścisłych, ale także z języka polskiego.
Galeria Foto - Spotkanie z Rektorem
Autor:Leszek Myczka
Redaktor, dziennikarz, fotoreporter.
Tomek C dnia 19/11/2017
0 Komentarzy · 27 Czytań · Drukuj
Świętujemy 11 listopada
11_2017Dziś Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji w piątkowe przedpołudnie uczniowie i nauczyciele naszego zespołu uczcili 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Do marszu przyłączyli się uczniowie i nauczyciele z z SP nr 3 i PSP nr 1 w Ozimku.
Przemaszerowaliśmy ulicami Ozimka oddając cześć tym, którzy oddali życie za wolność RP. Pod Urzędem Gminy i Miasta w Ozimku burmistrz Jan Labus złożył wszystkim życzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Galeria Foto - 11 listopada

Tomek C dnia 11/11/2017
0 Komentarzy · 18 Czytań · Drukuj
Zmiany w planie zajęć
zso3Od 6 listopada br. nastąpią zmiany w planie zajęć.
Główne zmiany: utworzenie grupy języka niemieckiego- rozszerzenie w klasie 2A, 2T i 3A,
zwiększenie o 1godz. matematyki w klasie 3A, zmiana prowadzących religię w klasie 3A i 1WA.
Sprawdź swój plan :)

Tomek C dnia 04/11/2017
0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj
Przyszły Inżynier na Politechnice Opolskiej
poli27 października br. informatycy z Zespołu Szkół w Ozimku odwiedzili Politechnikę Opolską i uczestniczyli w zajęciach pod nazwą „Przyszły Inżynier na Politechnice Opolskiej” w ramach projektu „Odkrywcy Sekretów Nauki AO – Wzrost kompetencji uczniów i nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na obszarze Aglomeracji Opolskiej”.
Liderem projektu jest Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu; partnerami: Politechnika Opolska, Miasto Opole, Uniwersytet Opolski oraz Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej.
Zajęcia z przedsiębiorczości, grafiki komputerowej, programowania oraz sieci komputerowych prowadzone przez wykładowców Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej, odbywały się w formie ciekawych pokazów i doświadczeń zwiększających kompetencje w zakresie umiejętności cyfrowych i informatycznych.
Organizatorzy zapewnili uczniom bezpłatny dojazd na uczelnie, poczęstunek, ubezpieczenie i opiekę logistyczną.
Opiekunowie: Magdalena Rosik, Tomasz Ciekalski.
Galeria Foto
Tomek C dnia 27/10/2017
0 Komentarzy · 127 Czytań · Drukuj
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
zso3Zgodnie z naszym kalendarium dzień 31 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Tomek C dnia 25/10/2017
0 Komentarzy · 26 Czytań · Drukuj
Konsultacje dla rodziców
dlarodzica27 października - piątek- w godzinach 17:30-18:30 odbędą się w naszym zespole
konsultacje dla rodziców.
Tomek C dnia 25/10/2017
0 Komentarzy · 61 Czytań · Drukuj
YouTube ZS Ozimek przedstawia "Spektakl prawie teatralny"


,, Spektakl prawie teatralny” udział wzięli : Strażnik Mały- No Name ( Julek ), Książę Romantyk ( Kacper ), Ojciec Jednodzietny ( Igor), Królewna ( chyba kobieta - Kuba ), Sekretarz Dworski ( Bartek) , Giermek przebrany za Księcia ( Marcel ), Strażnik Duży ( filozof - Kuba) , Marysia ( ładna sierotka- Julka )#
Scenariusz i reżyseria-Agnieszka Fras-Suchecka#
Tomek C dnia 14/10/2017
0 Komentarzy · 31 Czytań · Drukuj
Dzień Nauczyciela 2017
DEN16Uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela odbędzie się w piątek 13 października o godzinie
12:00 na sali widowiskowej ozimskiego Domu Kultury.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty składamy serdeczne podziękowania i słowa uznania za trud, poświęcenie i zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą. Życzymy uśmiechu, satysfakcji, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, cierpliwości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym. 

Dyrekcja Zespołu Szkół w Ozimku

Galeria Foto z uroczystej akademii z okazji Dnia Nauczyciela
Tomek C dnia 13/10/2017
0 Komentarzy · 37 Czytań · Drukuj
Poznań Game Arena
pga7października 2017 r. uczniowie naszego Zespołu Szkół wybrali się na targi gamingowe PGA do Poznania. Dwunasty raz na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały zorganizowane targi gier i rozrywki multimedialnej Poznań Game Arena, które już od kilku lat dzierżą tytuł największych targów gamingowych nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku prócz stałych elementów jak premiery sprzętu i gier, turnieje eSportowe, pokazy gier, meet-upy z YouTuberami, było też kilka nowości m.in. muzeum gier wideo, wydarzenie artystyczne Virtual Garden: Mediations Biennale oraz Cosplay Arena. Wszystkie one pokazują, że PGA to znacznie więcej, niż tylko targi. Poznań Game Arena to event pełen emocji, zabawy i niesamowitych ludzi z pasją. Młodzież zgodnie przyznała, że wyjazd był bardzo udany i już planuje uczestnictwo w kolejnym wydarzeniu dla graczy IEM w Katowicach.
Opiekunami jakże udanej wycieczki byli Magdalena Rosik, Iwona Musiał i Tomasz Ciekalski.
Galeria Foto
Tomek C dnia 10/10/2017
0 Komentarzy · 44 Czytań · Drukuj
Wybory do RSU
wyb17Wyniki wyborów 2017

Bartek Stanuch -111 głosów
Sebastian Suchiński -25 głosów
Patrycja Dudzik - 20 głosów
Julia Piątek - 15 głosów
Paweł Grzybek - 9 głosów

Gratulacje !!! Galeria FotoTomek C dnia 05/10/2017
0 Komentarzy · 58 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 76 1 2 3 4 > >>
MEN

Centralna Komisja Edukacyjna

OKE

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Gmina Ozimek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
YouTube-ZS Ozimek

70-lecie- Za moich czasów...

sekrety nauki

Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
facebook ZSO

Najnowsze fotki
Omnibus Powiatu Opolskiego

Losowa Fotka


Sesja FOTO 3-4 grudnia 2010 Tułowice
Projekty z WOK-u

Linki do stron Internetowych
>SIĘ KRĘCI< prezentuje

ZSFOTO

Copyright 2015

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej strony internetowej wyrażasz tym samym zgodę na otrzymywanie od niej plików cookies.

Jeśli chcesz, w każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej dotyczące zapisywania tych plików na Twoim urządzeniu. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności