Pożegnanie klas maturalnych 2015
mat1524 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół w Ozimku odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów z ozimskiego liceum ogólnokształcącego i technikum. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej ozimskiego Domu Kultury, gdzie zaproszono Wicestarostę Opolskiego panią Leonardę Płoszaj, Burmistrza Ozimka pana Jana Labusa, Dyrektora Domu Kultury panią Helenę Gruszkę, KS. Proboszcza Mariana Demarczyka, Przewodniczącego Rady Rodziców ZS Ozimek pana Włodzimierza Stycznia, oraz rodziców nagrodzonych uczniów, nauczycieli i uczniów naszej szkoły. W części oficjalnej apelu, podsumowania osiągnięć uczniów dokonał Dyrektor szkoły p. Dariusz Bigas wyróżnił następujących uczniów: Adama Hałajkę, Magdalenę Kuc, Annę Ploch, Karolinę Seman z klasy 3A liceum ogólnokształcącego oraz Michała Resiaka i Przemysława Słociaka z klasy 4T technikum za bardzo dobre wyniki w nauce i wyróżniające zachowanie, listy gratulacyjne otrzymali rodzice wymienionych uczniów. Wyróżniono Michała Resiaka, Patrycję Kierpal. Macieja Dorynka, Karolinę Seman, Bartłomieja Sakrę, Magdę Kamionkę, Roksanę Jedynak, Dominikę Kosydor za aktywną działalność w samorządzie szkolnym, Patrycję Kierpal, Kamila Adamskiego, Michała Resiaka, Magdalenę Kuc, Joannę Łozińską za pracę na rzecz szkolnego wolontariatu, Adama Hałajkę, Szymona Żaka Bartosza Sakrę za osiągnięcia sportowe. Podziękowaliśmy rodzicom Marzenie Hałajko, Ewie Kierpal, Soni Zeman, Włodzimierzowi Styczniowi za zaangażowanie w życie szkoły. Tytuł NAJLEPSZEGO UCZNIA ZESPOŁU SZKÓŁ W OZIMKU uzyskał Adam Hałajko osiągając w szkole najwyższą średnią za trzy lata nauki – 4,86. Statuetkę, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczyła Adamowi i jego mamie pani Leonarda Płoszaj. Przypomnę, że klasę 3A prowadziła pani Danuta Derda a klasę 4 T pani Mariola Trzcińska. W części artystycznej wystąpili licealiści z naszego zespołu pod opieką pani Sylwii Szczepaniak i Joanny Derdy.

Link do Galerii -> Pożegnanie klas maturalnych

Tomasz Ciekalski,